fbpx

Tre persona të dënuar brenda muajit nga Gjykata e Pejës për falsifikim të statusit të veteranit

Lajme të ngjashme

Një koment

  1. Gjykata e Pejës mos ta lene ne harres dhe Selman M. Tanushi ne Gjakove për falsifikim të statusit të veteranit. Dhe me qfar qellimi e ka falsifikuar,per interesa te serbise apo per dqka tjeter,deri sa eshte i njoftur ne Gjakove si dor e djathte i serbit,shiqojani dhe te kaluaren.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *