fbpx

Roma e mposhti Milanin, kriza nuk ka fund për kuqezinjtë

Roma ka mposhtur me rezultatin 2-1 Milanin duke thelluar akoma më shumë krizën e kuqezinjve që mbeten në kuotën e 10 pikëve pas nëntë ndeshjesh dhe ndodhet në vendin e 13-të.

Ndërsa Roma me fitoren e sotme arriti në kuotën e 16-pikëve, një më pak se Napoli i vendit të katërt, transmeton Top Channel.

Milani është vetëm tri pikë larg rënies nga kategoria.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button