fbpx

Neritan Ceka: Duhet të bëhemi si Kosova, ky popull ka harruar të votojë

Politikani dhe arkeologu Neritan Ceka i ftuar në studion e lajmeve në RTV Ora tha se Shqipëria duhet të bëhet si Kosova sa i përket procesit zgjedhor.

Ceka u shpreh se populli shqiptar ka harruar të votojë, ndërsa theksoi se realiteti Kosovar është kret tjetër.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button