fbpx

Ronaldo dhe Bonuci nuk grumbullohen ndaj Lecces, ja motivi

Cristiano Ronaldo nuk është grumbulluar për sfidën e ndaj Lecces në transfertë, lojtari nuk është grumbulluar për të ruajtur energjitë për sfidat e ardhshme, pasi kalendari paraqitet mjaft i ngjeshur.

Gjithashtu mbeten jashtë listës së të grumbulluarve edhe Ramsey me Daglas Costa, transmeton TopChannel.

Është grumbulluar dhe De Sciglio por nuk pritet ta nisë sfidën në minutën e parë, Danilo shikohet në avantazh ndaj Cuadrado. Bonuci nuk është grumbulluar për këtë sfidë dhe njëri nga Rugani apo Demiral pritet ta zëvendësojë Italianin.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button