fbpx

Mbushje dhe paketim skandaloz i produktit që e përdorim çdo ditë (VIDEO)

Një video ku tregon një grup njerëzish që paketojnë kripë në një mënyrë johigjenike është bërë virale në rrjetet sociale.

Në pamjet e publikuara nga Dinesh Kumar shihet qartë mbushja, peshimi dhe paketimi në mënyrë skandaloze, me qeset që më pas hidhen në treg, transmeton OraNews.

Pamjet besohet se janë regjistruar në Hyderabad (Indi), por kanë mjaftuar vetëm pak kohë për tu bërë virale.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button