fbpx

Këtë vjeshtë, kjo ngjyrë është në trend (FOTO)

Fëstëkë, mentë, sherebel, aloe vera … një përzierje ngjyrash e këtyre bimëve është ‘receta’ fituese e ngjyrave të kësaj vjeshte, transmeton Prive.al.

Nëse i kushtoni vëmendje stilit të rrugës, mund të keni vërejtur hije të lehta të gjelbëra që po vishen tani.

Kthehu në shkurt dhe shikoni dizajnerët sikur Marc Jacobs dhe Sally La Pointe që kanë krijuar modelet e tyre në ngjyrën e famshme. Kjo u përkthya edhe në jetën reale dhe u përqafua nga shumë të famshëm sikur Rihanna, Gigi Hadi dhe Zendaya.

 

NEW YORK, NEW YORK – SEPTEMBER 10: A guest is seen wearing green turtleneck, pants outside Sally LaPointe during New York Fashion Week September 2019 on September 10, 2019 in New York City. (Photo by Christian Vierig/Getty Images)

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button