fbpx

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ngrohtë dhe me diell.

Do të fryjë erë mesatare jugperëndimore

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 10 deri në 19 gradë Celsius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 22 deri në 25 gradë Celsius.

Edhe në Shkup do të kemi mot të ngjashëm me temperaturë maksimale deri në 23 gradë Celsius.

Ditë të mbarë!

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close