fbpx

Në Prespë dhe Manastir, BDI-ja i zgjodhi kryetarët e degëve

Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI) ka zgjedhur kryetarët e degëve në Prespë dhe Manastir, njofton Portalb.mk.

Në Prespë është zgjedhur si kryetar, Osman Shukriu, ndërkaq në Manastir, Lutfi Ahmedi.

Punimet i ka ndjekur nënkryetari i BDI-së, Nevzat Bejta.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button