fbpx

Ky është trendi më i ri i syzave (FOTO)

Hidhni një sy në ndonjë nga fotot nga ky muaj i kaluar i modës dhe do të shihni se një trend shumë interesant ka marshuar rrugëve të Parisit, Londrës e New York-ut.  Zinxhirët e xhamave – po, lloji që gjyshja juaj gjithmonë barte në mënyrë që ajo të mos humbasë kornizat e saj – janë trendi më i ri. Diçka po aq befasuese? Ata në të vërtetë janë vërtet të bukur dhe argëtues!

Tani mund të shihni një bandë fotografish të shkëlqyera të yjeve të stilit të rrugës, të cilat po e zbatojnë këtë trend në mënyrat më interesante të mundshme, transmeton Prive.

Street Style - New York Fashion Week September 2019 - Day 5

Street Style - Day 2 - Copenhagen Fashion Week Spring/Summer 2020

Street Style - Berlin - July 02, 2019

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button