fbpx

Përleshje në lokalin e Çarshisë së vjetër të Shkupit

Ministria e punëve të brendshme raportoi se në një lokal në Çarshinë e vjetër të Shkupit ka pasur përleshje, transmeton Portalb.mk.

Përleshja ka ndodhur dje rreth orës 23:30.

Viktimat e përleshjes, 47 vjeçari M.M. dhe 63 vjeçari A.Xh. ishin sulmuar nga katër persona për shkak të keqkuptimeve për shkak të një llogarie fiskale të lëshuar.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button