fbpx

Sonte luan edhe Kosova dhe Shqipëria për Euro2020

Në stadiumin e Prishtinës, “Fadil Vokrri”, në ora 20:45 do të fillon ndeshja Kosovë-Mali i ZI, në kuadër të kualifikimeve për EURO2020, transmeton Portalb.mk.

Kjo është tabela momentale e Grupit A, ku bën pjesë edhe Kosova.

Në kuadër të kualifikimeve do të zhvillohen edhe ndeshje në grupet tjera, duke përfshirë edhe ndeshjen Moldavi-Shqipëri, që gjithashtu fillon në ora 20:45.

No photo description available.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button