fbpx

Dua Lipa ka nisur xhirimet e klipit të ri (FOTO)

Këngëtarja e njohur Dua Lipa, ka nisur xhirimet e klipit të saj më të ri.

Lipa përmes disa imazheve të ndara në mediat rozë, ka bërë të ditur se aktualisht gjendet në New York City, duke realizuar filmimet e projektit të ri.

Dua Lipa e cila vjen nga Prishtina, dukej klasike dhe tejet elegante me një pallto në nuancë të ndezur të viteve ’80-ta.

Paraqitjen e saj e bëri edhe më të bukur qëndrimi i saj në mënyrë artistike në një ballkon rrugëve të Brooklyn.

Dua Lipa

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button