fbpx

“Maqedonia nga antika deri te koha jonë”, në Strugë dhe Shkup do të promovohet libri i Jusuf Buxhovit

Nesër në Strugë dhe të enjten në Shkup do të promovohet libri i Jusuf Buxhovit “Maqedonia nga antika deri te koha jonë”, transmeton Portalb.mk.

Nesër në Strugë, në sallën e Kuvendit të Komunës në orën 19, bëhet promovimi i librit “Maqedonia nga antika deri te koha jonë”. Ndërsa promovimi i këtij libri në Shkup, bëhet të enjten, në Qendrën Kulturore, në orën 19.

 

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button