fbpx

Dega e BDI-së në Kërçovë sot zgjedh kryesinë e re

Dega e Kërçovës e Bashkimit Demokratik për Integrim sot do të mbajë Kuvendin Zgjedhor me fillim në ora 14:00, në pallatin e kulturës në qendër të Kërçovës.

Në punimet e Kuvendit do të merr pjesë edhe kryetari i kësaj partie, Ali Ahmeti i cili do t’ju drejtohet të pranishmëve dhe opinionit të gjërë.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button