fbpx

Zidane kërkoi Pogban në Real Madrid

Derisa përfaqësuesit e skuadrës Real Madrid janë të interesuar që ta nënshkruajnë mesfushorin Christian Eriksen, menaxheri Zinedine Zidane ka në mendje një tjetër opsion.

Trajneri i gjigantit spanjoll dëshiron që ta përvetësojë yllin francez, Paul Pogba, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

Sipas ESPN, fituesi i Kupës Botërore do të largohet nga Manchester United dhe ai mezi pret të transferohet në kryeqytetin spanjoll.

Tani mbetet të shihet se cili nga dy lojtarët e lartpërmendur do t’i bashkohet Real Madridit i pari.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button