fbpx

Udhëheqësit fetar bëjnë thirrje për dalje për të votuar (VIDEO)

Në kishën e “Shën Jozefit” në Stubëll sapo ka përfunduar mesha e së dielës, nga atje krerët fetar bën thirrje që qytetarët të dalin të votojnë.

Donjeton Thaçi, famullitar i Stubllës ka thënë kjo ditë është shumë e rëndësishme, sepse votohen ata që do t’i shërbejnë shtetit.

“Në këtë rast ne kemi dhënë një porosi që të kalojmë sa më mirë në këto zgjedhje dhe njerëzit të mos manipulohen dhe të votojnë vet sipas dëshirës”, ka thënë Thaçi.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close