fbpx

Drejtori i qendrës më të madhe në Kamenicë tregoi se kush fiton sonte

Në ditën kur në Kosovë po votohet dikush e ka dhënë një prognozë për rezultatet por jo atë të votimeve, njofton Klan Kosova.

Selami Rexhepi, drejtori i njërës nga qendrat më të mëdha në Kamenicë, ka folur për rezultatin e ndeshjes së sotme mes Juventusit dhe Interit.

Pas pyetjes së bërë nga Kron Sadiku, gazetari i Klan Kosovës i cili mbulon sot rajonin e këtij qyteti, Rexhepi është përgjigjur se shpreson në fitoren e Juventusit për dallim nga Sadiku që është me Interin.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button