fbpx

Aksident fatal në Kosovë, dy shqiptarë kanë humbur jetën dhe katër janë lënduar

Dy shtetas shqiptarë kanë humbur jetën tragjikisht në Kosovë, pasi janë përfshirë në një aksident të rëndë.

Mediat kosovare raportojnë se ngjarja ka ndodhur në Peqan në autostradën “Ibrahim Rugova”, ndërsa thuhet se 4 persona kanë mbetur të plagosur, 1 shumë rëndë.

Lajmi është konfirmuar nga kryetari i komunës së Suharekës, Bali Muharremaj, i cili ndodhet në vendin e ngjarjes.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button