fbpx

Besa Kokëdhima paralajmëron rikthimin në muzikë

Është bërë një kohë e gjatë që kur kemi parë Besën me ndonjë projekt muzikor, shkruan BotaSot.

Besa Kokëdhima ka paralajmëruar rikthimin në skenën muzikore pas disa muajve pauzë.

Këtë rikthim këngëtarja e paralajmëroi përmes një postimi që bëri në profiline saj zyrtar në Instagram “Larg për shumë kohë, tani është koha që unë të kthehem”, ka shkruar ajo.

Projekti i saj i fundit është “La la la” që e solli me videoklip gjatë muajit mars dhe etani numëron mbi 100 mijë klikime në Youtube.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button