fbpx

Kur lumturia u shndërrua në tragjedi

Një vajzë shpërndau në internet videon e propozimit për martesë që i kishte bërë i dashuri, por fatkeqësisht ky nuk ishte me fund të lumtur, transmeton TopChannel.

Ai kishte hyrë në akuarium dhe i kishte shkruar në një fletë “S’e mbaj dot frymën mjaftueshëm për të të thënë se sa të dua, por çdo gjë që dua tek ti, e dua çdo ditë e më shumë”.

Ndërsa te pjesa e pasme e letrës i kishte shkruar kërkesën për t’u martuar.

Fatkeqësisht, gjatë procesit për të dalë, i dashuri i saj u mbyt dhe humbi jetën. Ende nuk është e qartë se si u shkaktua mbytja.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button