fbpx

Drejt finalizimit stadiumi i ri i Kombëtares Shqiptare

Pas shtrimit të fushës, sot në mbrëmje është testuar edhe ndriçimi në stadiumin “Arena Kombëtare” në kryeqytet.

Punimet në stadiumin më të ri shqiptar janë duke vijuar në mënyrë intensive për të qenë gati në ndeshjen e nëntorit midis Shqipërisë dhe Francës.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button