fbpx

Kjo është mënyra e re për të kombinuar xhaketën xhins gjatë vjeshtës

Ju, me siguri, e keni dëgjuar shprehjen “Asgjë nuk mund të futet në mes të një gruaje dhe xhaketës xhins të saj në vjeshtë”. Ka nga ato që e besojnë plotësisht këtë shprehje edhe sot. Sepse xhaketa xhins është konsideruar gjithmonë si një element shumë i rëndësishëm i gardërobës së një gruaje. Sidomos në vjeshtë. Nuk ka rëndësi se ç’lloj stili është, një xhaketë xhins është një element klasik për të cilin të gjitha vajzat dhe gratë kanë nevojë, transmeton Revista Class.

Është një mënyrë shumë e thjeshtë, e cila ju kujton sa e thjeshtë është ta kombinoni gjithçka me një xhaketë xhins.

Sezonin e kaluar, ne kemi parë disa variante të propozuara edhe nga yjet e njour të showbiz-it.

Disa nga modelet më të bukura në Instagram, këtë vjeshtë vijnë me propozime të reja “street style”, me një stil të freskët. Këto mënyra të reja kombinimi të xhaketës tradicionale xhins me veshjet që ke në gardërobë, do të ta freskojë look-un dhe do të të bëjë të ndihesh komode me veshjen gjatë sezonit të vjeshtës.

Që nga fustanet, jumpsuit-et e deri zbulimi i lëkurës, fotot e mëposhtme do t’ju frymëzojnë për të prezantuar një stil të ri.

Shikoni si janë kombinuar xhaketat xhins këtë vit.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button