fbpx

Një recetë nga fruti më i mirë i vjeshtës…

Ndryshime të vogla në dietën e përditshme mund të përmirësojnë ndjeshëm shëndetin. Këshilla kryesore e dietologëve është të përdorësh sa më shumë produkte të freskëta të sezonit, sepse duke ngrënë perime dhe fruta të freskëta është një hap shumë i rëndësishëm i një jete dhe një trupi të shëndetshëm.

Kungulli është fruti më i mirë i kësaj stine. Ka shumë mënyra për ta gatuar dhe për ta shijuar, por këtu keni një recetë shumë të mirë të një mëngjesi dietik dhe shumë të shëndetshëm, transmeton Class.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button