fbpx

Kjo është arsyeja pse lopët ngordhën njëherazi (FOTO)

Një fermer në Teksas të SHBA-ve humbi 23 kokë bagëti, por mënyra se si kishin ngordhur krijoi një pamje të frikshme, transmeton TopChannel.

15 lopë dhe 8 viça u goditën nga një rrufe që ra papritur te rrjeta e gardhit që i rrethonte.

Ngjarja ndodhi në Anona, Teksas. Fermeri, kur pa mënyrën se si kishin ngordhur lopët, të rreshtuara e në të njëjtin pozicion, tha se ishte pamja më e frikshme që i kishin zënë sytë.

 

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button