fbpx

Modelja me të dy këmbët e prera, në pasarelën e Javës së Modës në New York

Një vajzë 9-vjeçare me dy këmbët e prera që e mitur, slifoi në Javën e Modës në New York.

Daisy-May Demetre nga Birminghami konsiderohet të jetë fëmija i parë me këtë fizik që sfilon.

Babai i saj Alex tha që ajo ishte “e mahnitshme” dhe “shumë krenare për veten” pasi veshi modele të markës Lulu et Gigi.

Ajo gjithashtu do të sfilojë këtë muaj si modele në krye të Eiffel Tower në Javën e Modës në Paris.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button