fbpx

Deputetja shqiptare në Zvicër: Ndryshimi vjen me Vetëvendosjen!

Deputetja shqiptare në Kantonin e Cyrihut, Qendresa Sadriu, i ka kushtuar një shkrim të shkurtër zgjedhjeve nacionale që do të mbahen më 6 tetor.

Me këtë rast Sadriu, theksoi se vota jonë është e lirë dhe përcaktuese për ndryshim qoftë në Kosovë apo Zvicër.

Sipas saj ndryshimi në Kosovë vjen me Lëvizjen Vetëvendosje, transmeton KlanKosova.

Postimi i plotë:

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button