fbpx

Shkup: Ka humbur kontrollin e motoçikletës, është lënduar rëndë

Më 06.09.2019 në ora 16:00 u raportua se në bulevardin “VMRO”, Z.B (47) nga Shkupi duke drejtuar një motoçikletë “sim” me targa të Shkupit ka humbur kontrollin dhe është rrëzuar në rrugë, duke shkaktuar lëndime të rënda trupore. I lënduari është transferuar në Spitalin e Përgjithshëm të Qytetit “Shën Naumi i Ohrit” për ndihmë mjekësore. Në vendngjarje është kryer inspektimi nga një ekip inspektorësh nga SPB Shkup.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button