fbpx

Mali në fshatin Straçincë u kaplua nga zjarri (VIDEO)

Nëpërmjet disa fotografive dhe videove, qytetarë të shumtë kanë raportuar për një zjarr të madh që ka kapluar malin në drejtim të veriut të Shkupit, njofton Portalb.mk.

Qytetarët raportojnë se zjarri është në Straçincë, fshat në komunën e Gazi Babës.

Sipas një videoje të shpërndarë në faqen “Fshati Straçincë”, thuhet se zjarri ka filluar që nga ora 12:00 e ditës.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button