Rita Ora mbresëlënëse në Kroaci, numri i të pranishmëve marramendës

Rita Ora ka qenë shumë aktive me koncerte të ndryshme, shkruan Lajmi.net.
Rita Ora së fundmi ishte në Kroaci për një koncert ku arrit edhe një herë të bëj për vete publikun me paraqitjen e saj, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja nga Prishtina ka publikuar një postim në Instagram me anë të cilës falënderoi 60 mijë të pranishmit në organizimin e mbajtur në Zadar të cilët bashkë me artisten krijuan atmosferë të hatashme.

Krahas koncerteve Rita ka qenë e angazhuar edhe projekte muzikore, kënga e fundit e saj është ‘Ritual’ dhe numëron mbi 42 milionë klikime në platformën Youtube.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button