fbpx

FIFA publikoi listën e finalistëve për çmimin ‘The Best’

FIFA ka përzgjedhur futbollistët të cilët mund ta fitojnë çmimin për lojtarin më të mirë për sezonin e kaluar.

Lionel Messi, Cristiano Ronaldo dhe Virgil van Dijk, janë në listën e ngushtë.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button