fbpx

Tifozi i Schalkes paditi gjyqtarët dhe sistemin VAR (FOTO)

Schalke 04 në fundjavën e kaluar ka humbur me rezultat 3:0, ndaj Bayern Munchen, transmeton Koha.net.

Tre golat për “Bavarezët” i shënoi sulmuesi polak, Robert Lewandowski.

E një tifoz i Schalkes i dëshpëruar me humbjen ka bërë një padi të çuditshme.

Ai ka paditur referët e ndeshjes së lartë cekur si dhe sistemin “VAR” me akuzat për mashtrim.

Policia gjermane tashmë siç njoftojnë në një komunikatë në rrjetet sociale, po merren me rastin.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button