fbpx

Gjithmonë ‘in’, 20 veshjet që nuk dalin kurrë nga moda (FOTO)

Meqënëse shumicën e kohës e kalojmë duke përzgjedhur tendencat e reja, gjërat që vijnë apo ikin nga moda, ka ardhur momenti të bëjmë pak vend edhe për veshjet klasike, ato që janë gjithmonë ‘in’ sido që t’i kombinojme e kudo që t’i veshim…

Pothuajse gjithmonë, të gjithë ndajmë mendimin se klasiket nuk mund të krahasohen me trendet që ikin e vijnë, ato kanë të rezervuar një vend të posaçëm në gardërobë sepse është shumë e rëndësishme që blerjet që bëni t’i dashuroni jo vetëm për një sezon, por për shumë kohë. Të blesh një veshje klasike të ndihmon të krijosh një stil të pakohë dhe të jesh vërtet vetvetja.

Ekzistojnë shumë veshje pa të cilat nuk do të krijonit dot një look të paharrueshëm dhe për më tepër, nuk do të lidhnit dot në kombinim veshje të caktuara. Kemi përmbledhur në listën e mëposhtme 18 veshjet të cilat nuk dalin kurrë nga moda.

Xhinset e bardha

Pardesyja klasike

Fustani i zi

Syzet Ray Ban

Xhaketa e lëkurës

Këmisha e bardhë

Pulovra e kashmirit

T- shirt i bardhë

Rripi i lëkurës

 

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close