fbpx

Milaim Zeka: Hapu tokë se po futem

Kryetari i Partisë Euroatlantike të Kosovës, Milaim Zeka, ka reaguar pas arritjes së koalicionit parazgjedhor mes Nismës Socialdemokrate dhe AKR-së.

Ai ka thënë se pas këtij koalicioni, do të dëshironte t’i dëgjonte komentet e Jakup Krasniqit, njofton Klan Kosova.

“As për listën serbe nuk kam dëgjuar fjalë më të rënda sesa kundër Pacollit! E tash? Hapu tokë se po futem”.

Më poshtë mund ta lexoni reagimin e plotë në Facebook.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button