fbpx

Këto janë gjërat që i mori ariu pasi u fut në një shtëpi (VIDEO)

Dy adoleshentë në Kalifornia gjatë natës së mbrëmshme po shikonin televizion kur një mysafir i paftuar iu fut në shtëpi dhe shkoi drejt frigoriferit.

Bëhet fjalë për një ari të uritur,  i cili hapi frigoriferin për të ngrënë ushqime, njofton Klan Kosova.

Prania e ‘mysafirit të paftuar’ shkaktoi panik tek dy të rinjtë.

Ariu hyri në banesën në Truckee, Kaliforni përmes derës së garazhit. Dhe një kamera kapi momentin kur ariu shëtiste në kuzhinë dhe dhomën e ndenjes.

Kafsha mori në frigorifer, akullore e biskota dhe i hëngri në divanin në dhomën e ndenjes.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close