fbpx

ASH: Policia fsheh faktin se dy djem po transportonin dhe shisnin lëndë narkotike duke përdorur automjetin e një inspektori policie nga SPB Tetovë

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *