fbpx

Sot me shi dhe erë

Në Maqedoni të shtunën do të kemi mot të vranët me reshje të kohëpaskohshme shiu dhe me erë. Do të fryjë erë me 50 km/h.

Temperaturat e mëngjesit do të sillen nga 3°C deri 12°C, ndërsa temperaturat maksimale të ditës nga 13°C deri 21°C.

Lajme të ngjashme

Back to top button