fbpx

Tayna, Mc Kresha dhe Lyrical Son me këngë të re (KËNGA)

Dyshes Mc Kresha – Lyrical Son i është bashkuar së fundmi edhe këngëtarja e re, Tayna.

Treshja vjen me këngën prej 3 minuta e 33 sekondave, nën ombrellën e P.I.N.T. dhe Friends Entertainment.

Treshja u përkujdes edhe për tekstin e këngës që e mban emrin “Pasite”, që tashmë gjendet edhe në Youtube.

 

 

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button