fbpx

Armina Mevlani zgjedh një tjetër mënyrë të djegë kalori (FOTO)

Blogerja e famshme shqiptare, nuk njihet vetëm për veshjet e saja firmato dhe shijen e hollë në modë, por edhe për linjat e saja trupore.

Një nga mënyrat që të kujdesemi për trupin tonë që të jetë sa më në formë, është dieta në ushqim dhe aktiviteti fizik si për shembull palestra, transmeton Prive.

Mirëpo Armina ka gjetur një mënyrë tjetër atraktive që të djegë kaloritë e tepërta.

Ajo është kthyer nga vallëzimi si mënyra e saj të mbaje trupin në formë dhe të djegë kalori. Një video që ka postuar në Instastory të Instagramit ajo shihet duke vallëzuar salsa, ku dhe ka shkruar “Mënyra më e mirë për mua që të djegë kalori.”

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button