fbpx

Tetovë: Nuk do të ndërtohet me 2 milion euro, ashtu si u tha, shtrati i lumit Shkumbin

Lajme të ngjashme

Një koment

 1. para zgjedhjeve lokale 2017, shkrova se nese tetovaret e rivotojne Teuta Arifin, ata burra e gra te moshes madhore duhet te rradhiten ne rradhe, rradhe kilometrike deri ne Gostivar ne trajtim te neurologu evropian Arben Taravari.
  neve qe jemi me naive nuk na besoheshte se mund te rivotohet nje prefekte dembele, me indicione per kriminalitet.
  shumica tetovare nuk i dha shans ndonjerit prej kunderkandidateve te saj
  shumica, me vetedije (!) zgjodhen edhe nje mandat katastrofal.
  shumica percakton fatet, kjo eshte jeta
  desha te them, Tetova, sot me e katandisur se kurre, e meriton prefekten e vet,
  se me te mire se ajo qytetaret mundeshin, por nuk zgjodhen
  ama prap, kerkimi i pergjegjesise duhet te vazhdoje, ashtu si ky serial i Portalbit, konkret dhe tamam gazetaresk.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *