fbpx

Negociatat, Greqia: Nuk do t’i bllokojmë Maqedoninë e Veriut dhe Shqipërinë, por kushte do të vendosim

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *