fbpx

Lady Gaga vjell katër herë gjatë koncertit

Lady Gaga volli plot katër herë në skenë gjatë koncertit të saj në Barcelonë të ditës së shtunë. 

Këngëtarja 26-vjeçare u ndje keq kur po këndonte këngën ‘Edge Of Glory’ dhe volli, por vazhdoi me performancën duke mos e ndërprerë hitin. Pasi bëri disa lëvizje të tjera, Lady Gaga volli sërish duke u fshehur pas njërit prej balerinëve.

Nuk është hera e parë që këngëtarja ndihet keq në skenë. Edhe në muajin gusht ajo volli në Rumani gjatë një koncerti./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close