fbpx

Ambasadorja e SHBA-së i përmendi vendet atraktive të RMV-së dhe premtoi ndihmë për integrim në NATO (VIDEO)

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *