fbpx

Martohet futbollisti Elseid Hysaj (FOTO)

Futbollisti i njohur i Kombëtares Shqiptare, Elseid Hysaj, mbrëmë është martuar në Kështjellen Mesjetare në vendlindjen e tij në Shkodër.

Hysaj u kurorëzua me bukuroshe, Fiorenza Lekstakaj, transmeton Klan Kosova.

Të ftuat në dasmë u panë se ishin familjarë dhe miq të shumtë të futbollistit, në dasmë ishte edhe futbollisti, Armando Sadiku.

Sadiku shpërndau një fotografi me qiftin në Instagram ku iu uroi jetë të lumtur.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button