fbpx

Skuadra e madhe angleze kërkoi Hysajn

Elseid Hysaj do të largohet nga Napoli gjatë merkatos së verës, transmeton Koha.net.

Përveç Interit dhe Atletico Madridit tashmë është futur në garë edhe Manchester United.

Sipas gazetarit të Sky Sport Gianluca di Marzio ka kërkuar informacion për shkodranin, sepse interesohet për një mbrojtës krahu që mund të luajë si në të djathtë, ashtu edhe në të majtë.

Napoli e vlerëson “yllin” e Kombëtares shqiptare 25 milionë euro dhe mund të ulet deri 22-23, por kurrsesi më poshtë.

“Djajtë e Kuq” janë nën presion, sepse nuk ka bërë asnjë blerje këtë verë.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close