fbpx

Brazil-Venezuela, ndeshja e mbrëmjes

Sonte në mesnatë, fillojnë ndeshjet e dyta në Grupin A në Kupën e Amerikës “Brazil 2019”, njofton Portalb.mk.

Ndeshja e parë në xhiron e dytë  do të jetë në ora 23:50,  ndërmjet Bolivisë dhe Perusë. Brazil-Venezuela, pritet të jetë ndeshja tjetër, do të fillon në ora 02:30.

Përndryshe, pas xhiros së parë, Brazili kryeson tabelën me 3 pikë, derisa Peru dhe Venezuela kanë vetëm nga një pikë, derisa Bolivia asnjë pikë. Dy vendet e para në grup kualifikohen, derisa vendi i tretë zhvillon ndeshje të barazhit.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button