fbpx

Aksident në autostradën Shkup-Tetovë, është lënduar një vozitës i kamionit (FOTO)

Aksident i rëndë trafiku në autostradën Shkup-Tetovë në afërsi të fshatit Zhelinë. Një kamion ka humb kontrollin dhe është rrokullisur. Gjatë këtij aksidenti mbetet i lënduar vozitësi i kamionit, njofton Alsat M.

SPB Tetovë kanë dalë në vendngjarje dhe po hetojnë rastin. Nuk dihen ende shkaqet se si ka ardhur deri tek humbja kontrollit dhe rrokullisja e kamionit.

Foto nga aksidenti i kamionit, foto: Alsat M
Foto nga aksidenti i kamionit, foto: Alsat M

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button