fbpx

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Deri të enjten në orët e pasdites në Maqedoninë e Veriut do ketë mot të ndryshueshëm dhe jostabil me shfaqje të shpeshta të reshjeve të shiut dhe erës së fuqishme.

Pritet që nga e premtja dhe vikendi moti të stabilizohet përsëri me temperatura të larta, por përsëri do ketë mundësi për reshje të vogla të shiut.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close