fbpx

Geasy, Majk dhe Onat publikojnë “Vamos” (VIDEO)

Treshja e labelit “BabaStars”, Ghetto Geasy, Majk e Onat, kanë publikuar projektin më të ri.

“Vamos” titullohet kënga e tyre e re, përcjrll Koha.net. 

Për tekstin janë kujdesur vetë reperët.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button