Jo vetëm në Maldive; Ja kur do të bëjnë dasmë shqiptare Alban Skënderaj dhe Miriam Cani

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani u celebruan në martesë në mënyrë të fshehtë e sekrete në një ceremoni private në ishujt Maldive më 7 Maj të këtij viti. Por nëse menduat se çifti i artistëve do ta lërë me martesën me këtë larg syve të publikut gaboheni, shkruan Bordo.al. 

Albani dhe Miriami kanë menduar të organizojnë një dasëm të madhe për familjarët e miqtë e tyre dhe këtë e ka nënkuptuar artisti vlonjat me anë të një përgjigjeje që i ka dhënë më anë të një komenti kundrejt rokerit shqiptar Renis Gjoka.

“Urime! Kur do ta djegim?” pyet Renisi nën fotot e publikuara nga çifti duke u përballur me përgjigjen e Albanit se çifti shumë shpejt do të bëjë një martesë shqiptare.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button