Zaev e ka pritur Haradinajn

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj nëpërmjet rrjetit të tij në Fejsbuk ka njoftuar se është takuar me kryeministrin e Maqedonisë s Veriut, Zoran Zaev, njofton Portalb.mk.

“Bashkë me Anitën, të pritur në shtëpinë e Kryeministrit të Maqedonisë Veriore, Zoran Zaev dhe zonjës Zorica. Bashkëbisedim miqësor, për fqinjësi të mirë, bashkëpunim korrekt dhe të ardhmen e përbashkët euro-atlantike të të dyja vendeve!”, thuhet në njoftim.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button